DELTA DELTA
42-400 Zawiercie, ul. Pomorska 37/25
tel. (32) 67 21 046

Zestawy hydroforowe ZHD

Zestaw Hydroforowy Delta zamontowany jest na ramie ze stali nierdzewnej. Agregat sk┼éada si─Ö z 2 do 6 pomp, szafy steruj─ůcej oraz element├│w hydraulicznych. W sk┼éad cz─Ö┼Ťci hydraulicznej, poza pompami, wchodzi kolektor ss─ůcy i t┼éoczny ze stali nierdzewnej, zawory odcinaj─ůce i zwrotne. G┼é├│wnym elementem szafy steruj─ůcej jest przetwornica cz─Östotliwo┼Ťci z regulatorem, sterownik swobodnie programowalny wraz z modu┼éem rozszerze┼ä oraz panel operatorski z wy┼Ťwietlaczem ciep┼éokrystalicznym. Sterownik wsp├│┼épracuje z dwoma przetwornikami ci┼Ťnienia o wyj┼Ťciu analogowym proporcjonalnym do ci┼Ťnienia mierzonego.

Pompownie wody

Kontenerowe pompownie wody – Kontener wykonany jest z blachy ocynkowanej powlekanej (opcjonalnie z gotowych p´┐Żyt warstwowych). Jest izolowany cieplnie we´┐Żn´┐Ż mineraln´┐Ż gr. 100mm, ´┐Żciany posiadaj´┐Ż wsp´┐Żczynnik przenikalno´┐Żci cieplnej k=0,36 W/m2K. Do wyposa´┐Żenia kontenera nale´┐Ży: umywalka, elektryczny podgrzewacz wody, grzejniki elektryczne, kratki wentylacyjne: nawiewna i wywiewna, o´┐Żwietlenie wewn´┐Żtrzne, instalacja elektryczna. Drzwi stalowe ocynkowane. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV, instalacja technologiczna wewn´┐Żtrzna ze stali kwasoodpornej. Dodatkowe wyposa´┐Żenie wed´┐Żug potrzeb zamawiaj´┐Żcego.

Przepompownie ´┐Żciek´┐Żw

S´┐Ż to kompletne urz´┐Żdzenia zbiornikowo - t´┐Żoczne, przeznaczone do transportu ´┐Żciek´┐Żw sanitarnych komunalnych.Proponowane przepompownie s´┐Ż w pe´┐Żni zautomatyzowane i bezosbs´┐Żugowe.

Automatyka

Wykonujemy:

Copyright © 2013 DELTA